A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Tanzanie - Diskuze

Původní dotaz

Zanzibar

| dejf.d
dejf.d
Zdravim cestovatele, kteri byli na ostrove Zanzibar, zda muzou popsat, jak je to s odlivem. Plaze Zanzibaru jsou krasne, ale pri odlivu se musi pry mnohdy i 500m k hranici vody a nekde neni uz souvysly pisek,ale koralove podlazi.
diky
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
zelvicky 23.09.2019 20:48
Vīzum 

Dobrý den, chystáme se na Zanzibar v březnu a našla jsem tuto stránku www.tanzaniaevisa.com/ , nabízí vízum online. Zatím jsem se o této možnosti nikde nedočetla. Nemáte náhodnou někdo vyzkoušené, aby to nebyl nějaký podvod....
Jinak samozřejmě není problém koupit vízum na letišti, ale takhle by to bylo pohodlnější.

Neregistrovaný uživatel
31.07.2019 14:49 80.188.255.***
Ocean paradise resort and spa 

Dobrý den,

máte někdo zkušenosti s tímto hotelem ?
Děkuji

Neregistrovaný uživatel
16.07.2019 19:59 94.142.238.***
Re: Adapter v my blue 

Adaptér v hotelu My Blue není potřeba - vlastní zkušenost z letošního března

Neregistrovaný uživatel
27.06.2019 16:27 185.176.136.***
Nungwi - výlety a ceny 

Ahoj všichni, v červenci letím do Zanzibaru na sever do Nungwi, tak jsem se chtěla zeptat na pár věcí, třeba někdo poradí :)
1. Už jsem koukala na menu v Langi Langi Bungalows, ceny se tam pohybují průměrně od 8.000 do 40.000 (humr) TZS, je to všude takto? Hodně se mluví o tom, že je to tam na místní poměry dost drahé, máte jiné tipy na severu na nějakou restauraci, kde si člověk i pochutná? :)
2. Alkohol - kolik si připravit peněz na koktejl nebo pivo?
3. Výlety - kolik jste utratili za výlety? zajímá mě hlavně Prison Island se želvičkama, alespoň orientačně, ať vím, kdyby mě chtěli hodně natáhnout, případně Spice Tour (má smysl, nebo je lepší nechat si ukázat někde od místních?)
4. Dříve tu padlo, že The Rock - rybí restaurace, není moc dobrá, plánovala jsem tam výlet z Nungwi (ideálně třeba na lodi), opravdu to za to nestojí? :(

5. Byli jste někdo na výjezd na pláž Nakupenda beach? nikde jsem to tady nenašla a docela mě to fascinuje :)
6. Jedu přes úplněk, byli jste někdo na Full Moon party na Kendwě?

Předem moc děkuji za reakci na cokoli z toho! :)

Neregistrovaný uživatel
11.06.2019 23:10 46.149.119.***
Re: Adapter v my blue 

Dobrý den, poletíme do stejného hotelu, tak mě také zajímá adaptér. Poradí někdo? Děkuji!

Neregistrovaný uživatel
27.02.2019 19:53 185.47.220.***
Re: Zanzibar 

mrkni se na youtube... ammaan je v klidu. nungwi je na koupání nejlepší místo na zanzibaru

Korálek 27.02.2019 18:49

To 85.70.146.*** :Vrátili jsme se přesně před týdnem z blízkého Baobabu, ale Amman jsme nestačili zkontrolovat :-(. Nějak se mi to vykouřilo z hlavy...Neboj, v oblasti Nungwi není moc veliký odliv. I při největším je to do hloubky na plavání kousíček, max.30m. Jela bych okamžitě zpátky...

Neregistrovaný uživatel
24.02.2019 13:14 85.70.146.***

Zdravīm,vråtil se už nėkdo,kdo obhlēdnul Amman bungalows?Zajímå mė,jak tam vypadá pláž v průběhu dne,četla jsem,že hotelovī hosté se chodí na pláž k vedlejšími hotelu The Z.Je pláž úzká nebo se tu projevuje víc odliv?Ale budu råda za jakýkoliv jiný postřeh ohledně Ammanu i jeho okolī. :-)

Neregistrovaný uživatel
23.02.2019 11:46 176.98.110.***

Zdravím Vás. Je tu někdo, kdo pojede v příštím týdnu do Zanzibaru? Jen jestli budu s manželkou sám, nebo tu je někdo, kdo poletí s námi? Letíme 28.2.

Korálek 03.02.2019 09:55

My letíme teď ve Čt do Baobabu. Půjdeme Amaan a okolí omrknout. Těšíme se moc a moc... Užijte si pobyt

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu