A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Tanzanie - Diskuze

Původní dotaz

Zanzibar - hotely - alkohol

09.10.2013 13:31:51 | Veggi
Veggi
Zdravím všechny cestovatele,

můje otázka směřuje na ty, kteří již byli na Zanzibaru a to především s CK a využili služeb all inclusive. Koukala jsem, že většina hotelů nabízí soft all inclusive a v případě, že chce mít do all zahrnut i alkohol musíte si připlatit, konkrétně Exim to nabízí za 5 000 kč (!) na osobu. Zajímalo by mě, jaké jsou tedy cca ceny za pivko, nebo víno (koktejl) v hotelech? Nejsem žádný alkoholik, ale ráda si dám po večeři 1-2 sklenky vína nebo případně ochutnám koktejl. Přijde mi, že zaplatit pro 2 osoby 10 000 navíc za pár sklenička vína je až moc.
Budu vděčná za jakékoliv info : )
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
25.03.2017 15:26 185.47.220.***
Re: Zanzibar - hotely - alkohol  

až uvidíš v jakých podmínkách tam místní ty jejich lektvary prodávaj tak tě přejde chuť - tedy pokud máš 5 pohromadě :) není problém si koupit normál chlast, ale tohle bych nedal...když se jim občas něco nepovede prej pár lidí má těžký příznaky...osobně jsem projel celej zanzibar a radši si dám coctail nebo pivo z rozumných zdrojů

Neregistrovaný uživatel
24.03.2017 11:12 109.81.209.***

není nebezpečný pít Konyagi koupené od domorodců

• Anonym (1)
Ferda53 17.11.2013 08:40

Děkuji za odpověď,ale měl jsem spíž na mysli prodej alkoholu v obchůdcích někde v okoli,nebo při výletech do města.Děkuji.

• Anonym (3)
  • Anonym (37)
iris1 13.11.2013 16:49

Teda ne přímo fotky,ale odkazy.

• Anonym (2)
  • Anonym (26)
iris1 13.11.2013 16:47

Najeďte si tady na téma Zanzibar a najděte si příspěvek od Kris24 ze dne 29.10.01.03 hod.Má tam ofocený nápojový lístek.Už jsem to tu někde psala.Sice je to z hotelu Palumbo,ale myslím si,že se ty ceny + - moc lišit nebudou.

• Anonym (16)
  • Anonym (2)
Ferda53 13.11.2013 16:24

Zdravím,tato otázka o alkoholu mě napadla již při výběru zájezdu,ale nepodařilo se mi zjistit žádnou informaci.Snad se to podaří.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Veggi 09.10.2013 14:31
Zanzibar - hotely - alkohol  

Zdravím všechny cestovatele,

můje otázka směřuje na ty, kteří již byli na Zanzibaru a to především s CK a využili služeb all inclusive. Koukala jsem, že většina hotelů nabízí soft all inclusive a v případě, že chce mít do all zahrnut i alkohol musíte si připlatit, konkrétně Exim to nabízí za 5 000 kč (!) na osobu. Zajímalo by mě, jaké jsou tedy cca ceny za pivko, nebo víno (koktejl) v hotelech? Nejsem žádný alkoholik, ale ráda si dám po večeři 1-2 sklenky vína nebo případně ochutnám koktejl. Přijde mi, že zaplatit pro 2 osoby 10 000 navíc za pár sklenička vína je až moc.
Budu vděčná za jakékoliv info : )

• Anonym (5)
  • Anonym (7)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu