A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Tanzanie - Diskuze

Původní dotaz

Sháním průvodce po ostrově. Doporučte nějakého místního "domorodce" ?!

02.08.2017 14:35:11 | Lukas J
Lukas J
Ahoj všem ! V lednu 2018 se chystáme s přítelkyní na Zanzibar do oblasti Nungwi. Sháníme někoho s vlastní dopravou (autem, lodí, atd.), kdo by pro nás přijel poblíž k hotelu a za rozumný peníz s námi udělal nějaké výlety. Pokud by jste mohli někoho doporučit, byli by jsme moc rádi.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Lukas J 08.08.2017 21:30
Re: Sháním průvodce po ostrově. Doporučte nějakého místního "domorodce" ?!  

Taky jsem něco projel... Ale ne na levo. Předpokládal jsem, že tam nebude moc hustá doprava. Stejně budu preferovat někoho sehnat kdo nás bude vozit. Nemocnici neplánuju navštívit ;-) Dokážu si představit jak tam ty služby a výbava vypadaj. Jinak jsem četl jak jsou tam pracovití a čistotní :-$ :-D

Neregistrovaný uživatel
06.08.2017 23:03 185.47.220.***

hele já už řídil leckde, vč. třetích zemí a zhuleným karibiku, ale na zanzibaru jezděj jako ponocný, tak fakt opatrně. a nepřej si dostat se tam do nemocnice - to není středověk to je horší. nechte se vozit taxikářema ty aspoň chápou místní zvyklosti. krom toho vojenským hlídkám odevzdáš jako bílá tvář víc...a jsou na každým kroku.

• Anonym (1)
Lukas J 06.08.2017 13:49

Nebo se s někým můžeme složit na půjčení auta a udělat nějaké výlety. Mezinárodní řidičský průkaz mám. Zkušenosti se řízením vlevo moc né, ale to se poddá :)
Zatím jsme však nezjišťovali kde a za kolik si auto půjčit.

Lukas J 02.08.2017 15:36
Sháním průvodce po ostrově. Doporučte nějakého místního "domorodce" ?!  

Ahoj všem ! V lednu 2018 se chystáme s přítelkyní na Zanzibar do oblasti Nungwi. Sháníme někoho s vlastní dopravou (autem, lodí, atd.), kdo by pro nás přijel poblíž k hotelu a za rozumný peníz s námi udělal nějaké výlety. Pokud by jste mohli někoho doporučit, byli by jsme moc rádi.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu