A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Tanzanie - Diskuze

Původní dotaz

Pomoc potřebným na ostrově Zanzibar (ale i v Tanzánii nebo Keni)

18.02.2015 09:22:11 | Ema
Ema
Ahoj všem cestovatelům, kteří jsou ochotni při cestách zejména do chudé Afriky pomoci potřebným. Právě jsem se vrátila z ostrova koření Zanzibaru a přinesla jsem si mimo krásných zážitků i jeden velmi smutný. Je to obrovská chudoba v těchto zemích. Když uvidíte, jak bydlí, jací jsou hubení... Pomozte proto, prosím, a přibalte s sebou do kufru pár hadříků pro děti nebo dospělé, které už nebudete potřebovat. Budou Vám neskutečně vděčni a věřte, neurazí je to. Kdybych to bývala věděla, vezmu taky, v kufru jsem měla místa dost, na víc než tři kila.Současně touto cestou prosím hodné lidi z Brna letící na Zanzibar do hotelu Palumbo Reef Beach Resort. Chtěla bych touto cestou poslat pár hezkých věcí, které již má dcera nebude potřebovat, jednomu zaměstnanci hotelu. Rozdělila bych je dle kapacity volného místa ve Vašem kufru a samozřejmě ukážu ochotnému cestovateli, co posílám. Má prosba platí celoročně, jelikož najednou určitě nebude možné poslat vše, co mám. Detaily si domluvíme osobně. Jsem ochotná setkat se osobně. Děkuji Vám všem, kdo budete ochotni pomoci. Kontaktujte mě, prosím, buď tady jako reakci na můj příspěvek, nebo pište na tel. č. 776 822 333, setkáme se. Ema
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Ema 20.02.2015 23:19
Re: Pomoc potřebným na ostrově Zanzibar (ale i v Tanzánii nebo Keni)  

Pokud byste věděli o někom, kdo by byl ochotný vzít pár kousků použitého oblečení konkrétní osobě, budu moc vděčná. Ale je to hotel Palumbo Reef v oblasti Uroa. Děkuji za případnou ochotu a přeji hezký večer.

WASP
20.02.2015 20:07 46.149.119.***
Re: Pomoc potřebným na ostrově Zanzibar (ale i v Tanzánii nebo Keni)  

Emo, sice jsme se prave vratili ze Zanzibaru, ale mame v planu i se angazovat v pomoci potrebnym.
Mame uzasny priklad z hotelu Royal Zanzibar - sefkuchar Alex ( holandan ) i se svou sestrou se podileli na stavbe skoly pro 1 000 deti v Keni.
Chceme na to navazat.
Jsem od Brna , muzeme se domluvit.

Ema 18.02.2015 17:45

Nebo mi taky můžete napsat na můj profil SZ tady na Orbionu. Děkuji. Ema

Ema 18.02.2015 08:18

Ahoj všem cestovatelům, kteří jsou ochotni při cestách zejména do chudé Afriky pomoci potřebným. Právě jsem se vrátila z ostrova koření Zanzibaru a přinesla jsem si mimo krásných zážitků i jeden velmi smutný. Je to obrovská chudoba v těchto zemích. Když uvidíte, jak bydlí, jací jsou hubení... Pomozte proto, prosím, a přibalte s sebou do kufru pár hadříků pro děti nebo dospělé, které už nebudete potřebovat. Budou Vám neskutečně vděčni a věřte, neurazí je to. Kdybych to bývala věděla, vezmu taky, v kufru jsem měla místa dost, na víc než tři kila.Současně touto cestou prosím hodné lidi z Brna letící na Zanzibar do hotelu Palumbo Reef Beach Resort. Chtěla bych touto cestou poslat pár hezkých věcí, které již má dcera nebude potřebovat, jednomu zaměstnanci hotelu. Rozdělila bych je dle kapacity volného místa ve Vašem kufru a samozřejmě ukážu ochotnému cestovateli, co posílám. Má prosba platí celoročně, jelikož najednou určitě nebude možné poslat vše, co mám. Detaily si domluvíme osobně. Jsem ochotná setkat se osobně. Děkuji Vám všem, kdo budete ochotni pomoci. Kontaktujte mě, prosím, buď tady jako reakci na můj příspěvek, nebo pište na tel. č. 776 822 333, setkáme se. Ema

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu